Hakkımızda

Antalya'da yer alan Artı Rent A Car, her büyük markanın olduğu gibi, başarı hikayesini, bu küçük şehir ofisindeki olağanüstü emek ve gayretlere borçludur. Bugün, antalya havalimanı araç kiralama ve Türkiye'nin önde gelen araba kiralama markalarından olan Artı Rent A Car, antalya havalimanı rent a car ve antalya oto kiralama olarak hizmet ağını, personel altyapısını, araç çeşitliliğini ve yurtdışı bağlantılarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Teknolojik yatırımları, Mali Disiplini, Personel Yatırımları ve özsermayeye dayalı gücü ile Artı Rent A Car, Antalya şehir ofisi ve antalya havaalanında haftanın 7 günü 24 saat, en iyi araçları en uygun fiyatlarla verme iddiasıyla serüvenine devam ediyor.

% 100 Müşteri memnuniyeti ilkesi , % 100 Personel yatırımı hedefi ile siz değerli misafirlerimizin tatillerinde, iş gezilerinde ve kısa / uzun süreli araç ihtiyaçlarında her zaman yanınızdayız.Yapmanız gereken tek şey, Telefon, mail, whatsapp, online chat ya da sosyal medya kanallarımızı herhangi birisi aracılığı ile bize ulaşmak.  kiraladığınız aracı isterseniz antalya havalimanından isterseniz antalyanın herhangi bir yerine ücretsiz getirip teslim ediyoruz

 


whatsapp